Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz akoska07 #3215 üzenetére

    Na ez az, kezdjük megérteni mit is akar mondani a másik! :K

    Leírásod alapján pontosan ugyan azt hívjuk tuning procinak, példának okáért egy olyan Visherán vagyok túl amiből a HWBoton sem találsz túl sokat.

    Visszakanyarodván a ma hozzád intézett első válaszom legelső sorára, korai ilyesmit kijelenteni egyelőre.
    Próbáltam feszegetni a mihez képest kérdéskörét nálad, ezért hoztam be a képbe a Haswelleket de szemlátomást ignorálod így még mindig nem világos mi alapján állítod azt amit.

    Darabszám tekintetében töredék Skylake felhasználó van jelenleg, drága is, továbbá hol a 6700K hol a 6600K hiánycikk egyelőre. Ezen tények függvényében pedig bárminemű következtetést levonni, viszonyítási alappal vagy anélkül szerintem nem szerencsés dolog egy durván két hónapos architektúra esetében, esetleg adj nekem támpontot.

    Te, mint az Intelekhez nálam sokkal jobban értő valaki ha egy pillanatra hajlandó lennél foglalkozni a Haswelles hasonlatommal/felvetésemmel, amennyiben megvizsgálnád annak kérdését hogy az ottani ajánlott 1.3V ill. az itteni 1.45V mint max biztonságos fesz 24/7-re keretein belül, százalékosan az alacsony darabszám ellenére miért magasabb mégis a 4.5-4.7es 24/7 setupok aránya itt mint azoknál, akkor értenéd mi a problémám a új stepping/batch szükségességét firtató állításoddal, a fenti tényeket mellésorolva, kvázi megjelenés óta eltelt idő, felhasználók száma s így tapasztalat mennyisége stb..? :)

    Abban nyilván egyetértesz velem, hogy kivételes, kvázi (I)tuning procit(/I) találni jóval nehezebb egy 30-50db-os halmazban mint egy 300-500 vagy akár 2000 darabszámosban. :U

    Haswellből azért akad bőven aminek 4.2-4.4 körül vége van, itt ilyesmiről még megközelítőleg sem hallottam.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák