Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szinyák

    őstag

    válasz gainwardgs #1206 üzenetére

    szia jaja :) jól emlékszel... Eddig meg vagyok vele elégedve , kicsit szokatlan volt az elején a bios (millió beállítás, opció)
    Bios frissítéssel kezdtem a műveletet , így minden ment elsőre.. Teljesítménye brutális , a 2500k is megállja a helyét mai napig, de azért persze érződik a különbség. Most már kihajtja a Vga.-t mindenhol .
    Mondom kipróbálok egy 3Dmark firestrike tesztet (Teljesen alapon minden CPU-VGA is) mert ott volt elmentett eredményem, hogy tudjam össze hasonlítani . Nagyon meglepődtem a teszt végén :Y pozitívan
    vagy 600pontal többet kaptam . Pedig a 2500k+gtx 970 agyon volt rángatva szó szerint :)
    Nah akkor mondom kipróbálok egy GTA 5.-ot nah ott meg le esett az állam ,Eddig azért minden max beállítás mellet nem ment jól a 2500k.- val itt meg 70-90 fps mindenhol 2500k val meg néhol beesett akár 40alá is és nem max beállítás.-nál.

    Így végeredményben szerintem megérte igaz nem kis lecsóm van most már a gépbe nem is merem összeadni mert rosszul leszek ;] , de legalább jó helyre került a régi gépem.... és pótolt azért bele egy keveset.

    Egy - dolog van még , de remélem egy bios frissítéssel orvosolják majd . A bootolási idő jól több mint a régi rendszeremnél , minden csekkol előtte , Lapon minden diagnosztikai LED.-en végig megy (VGA,CPU,RAM)
    úgy villog mint egy karácsonyfa izzó . Post Screen.-nél is várni kell. :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Szinyák

Új hozzászólás Aktív témák