Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victor91

    tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni! :B
    Bármit csinálok az új konfiggal változó időközönként lefagy. Lehet ez 5 perc lehet 3 óra. Teljesen mindegy mit csinálok a gépen, internetezés közben is és játék közben is ugyanúgy csinálja. Beakad a hang, kimerevedik a kép, nem mozdul az egér, nem reagál semmire. Hibakódot nem ír az alaplap és a windows eseménynaplójában sem látni a hibát. Próbáltam alacsonyabb ram órajelen, kissebb processzor órajelen. Magasabb processzor feszültséggel, hátha instabil alacsony feszültség miatt, de nem, nincs változás. Az összes BIOS-t próbáltam ami létezik az alaplaphoz, az sem hozott változást. Amikor megy a gép teljesen stabil, minden terhelés teszten átmegy. ( Realbench stb ) Windows 10 64bit rendszer van a gépen, minden illesztő program a legfrissebb elérhető verzió.
    Több helyen utánanéztem már, külföldi oldalakon stb. a tápot és az alaplapot mondják, hogy valamelyik hibás. A tápot kizárnám mert, ez a lap előtt volt, egy MSI Gaming M7 lapom és ott nem volt ilyen problémám. Lehetséges, hogy az alaplap a hibás?

    A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

Új hozzászólás Aktív témák