Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz #41133696 #23005 üzenetére

    Én soha nem alapozok azzal, hogy mennyit bukok, főként akkor, ha váltani akarok. A PC építés ezzel jár... Ha alacsonyabb, ha felső kategória.

    Ha mindenki ezen kattogna, nem lehetne használt hardvert venni. A hardver ilyen, ezt el kell fogadni. :)

    Most ha azt nézzük, Nekem 120k körül volt a 6700K, most hiába olyan jó, amilyen, 70k körül tudnám eladni, ha elakarnám adni.. De nem akarom, lehet nem is fogom. Épp ezért mondtam a múltkor, lehet, hogy inkább bele fogom rakni egy netezős gépbe, valszeg a Hero-val együtt... Inkább használják tesómék.

    Ebben semmi újdonság nincs, amit leírtál, ez mindig is így volt.

    De, hogy sarkítsam még a témát, veszel boltban egy hardvert, monitort, bármit, ki sem bontod, 20% - az árából, ha csak megnézni felbontod, akkor lehet, hogy 30.. Szal, ezel nem kell kattogni. Ha fájó, akkor tedd a polcra a régi gépet, és úgy vegyél újat. :)

    Számold ki, hogy ez a ~30% degradáció 1,5 év alatt jött ki, és Te az eszközt folyamat használtad.. Miért is sok ez? Erről szól a PC piac.. Sőt, nem csak a PC, a konzol is.. ~120k-ért vettem a One S slimet, kb. 50k körül lehet jelenleg eladni.. :)

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák