Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Erdei88 #15103 üzenetére

    Tudom, csak piszkálódás, de tévedsz. :P
    Annak idején 75 000 forintért vettem egy Giga X58-UD5-öt, elég fullos lapnak számított, mikor bejöttek az i7-ek [link].
    Ezt egy év után kinőttem, többre vágytam, ezért vettem egy EVGA X58 3X SLI lapot, ami a mai napig egy brutális dögnek számít, 8 fázisú DrMOS tápellátása volt, ami 800 és 1066Khz közötti kapcsolási sebességgel bírt. Csak összehasonlítás kedvéért, a legtöbb mai lap 200 és 450Khz között kapcsol. Ez kb. 80 000 forintba kerül, miután szűk 50 000-ért eladtam az UD5-öt egyévesen, és Bécsbe kellett kimenjek érte. Mivel neten elég gyenge fotók vannak csak erről a gyönyörű lapról, inkább linkelem az eladásakor általam készített képeket: [link] és az album: [link]

    Namost, azt kell mondjam, nem tett boldogabbá (sajnos) az a +100Mhz, amivel jobban ment a procim az EVGA-ban, és bár kicsit kisebb feszen/fogyasztáson ment a mindennapi 3675Mhz tuningom, ezzel vigasztaltam magam, de nem volt az igazi. :N Most a Giga aming 5-öm ehhez képest semmi, mégsem hiányzik a pénzszórós móka, a hatalmas bukta eladáskor, meg sorolhatnám. Ha 4500Mhz fölé akarnám húzni a 4690K-mat, úgyis nagyon zsebbe kéne nyúlni és nem érné meg, vehetnék új hűtőt, delid, satöbbi, és nyerhetnék vele max 200Mhz-et, és szvsz akkor sem a lapon múlna, mert 8 teljesen korrekt erősségű digitális fázis van rajta, ami azért bírja a kiképzést. ;)

    (#15102) hpeter10: Hagyjuk már a "jobb hang" dumát. Ugyanaz az ALC1150 van rajta [link], mint a jobb Gigákon. Az eddig kiadott legjobb hangkodek, de ugyanaz a "dobozhangja" van, mint az összes többi alaplapi megoldásnak. Egy 1000 éves filléres vacak X-fi is ezerszer szebben szól. Akinek ez fontos, rendes hangkártyát kell venni, nem Asus lapot. :(
    Szépségre is szerintem nem sokkal rosszabbak pl. a Giga lapjai. :N

    (#15107) BomiBoogie: Köszi, javítottam! :R Mostmár elvileg jó. Mindig elfelejtem, hogy így bejelentkezve ha címsorból másolom, nem lesz jó, csak nálam, a bejelentkezett useremmel. :B

    (#15108) JasL: Ha hibás lapod volt, garizni kell és kész. Ennyi. Nekem semmi gondom nem volt még a Dual-BIOS-al, pedig már jóideje használok Giga lapokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák