Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz AxBattler #101 üzenetére

    Sajnos 6 mag, 12 szál. Mivel a számítási kapacitását eszi meg, így a 2 szál / mag itt még jelentős előny is. És így is elfogy.

    Mielőtt rákattintasz, olvasd el, amit utána írtam, hogy ne legyél mérges. :K
    (mivel nem tudom itt spoilerbe rakni, úgy tűnik)

    [Itt láthatod, hogyan] => => Direkt a Prológból vettem fel, hogy ne legyen semmi spoiler veszély. Ha 5 percet játszott valaki, már látta ezt, semmit nem lő le. :)

    Sajnos jól kihasználja a szálakat és úgy fogy el. Megnézzem, mit mutat 4c8t-vel ?
    Egyébként azóta 1-2 dolgot találtam, ami picit segített. Meg a jó hír (amennyiben a kevésbé szar jónak számít. :D ), hogy kevés ilyen pont van. Legalábbis ameddig jutottam, addig. Egy kézen mutatható. Ha megnézed, amíg nem éri el a 80-85% -ot addig gyönyörűen, egyenletes frame timeok vannak, ami mindenképp örömteli. Az, hogy teljes terhelés közelébe meg kezd szétcsúszni, az teljesen normális. Csodák nincsenek.
    Amiatt viszont, hogy ilyen szépen, egyenletesen folyatja a képkockákat, alacsonyabb fps-nél is jó marad az érzet.
    Az a kemény, hogy eddig talán a CP 2077 városközpont, csúcsforgalomba volt a legkomolyabb cpu load, amit láttam. Azt éppen kiadta. 90% körül megy, de pont kitartja a gpu-t. Nem számítottam erre, hogy TLOU fogja letaszítani a trónról. És még csak magas fps sem kell hozzá. :S

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák