Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz AxBattler #120 üzenetére

    "Ja. De lehet hogy a köv. 1 hónapban javítani tudják + jön új AMD/Nvidia driver... szóval még van remény, de ez a rajt akkor sem volt méltó a játékhoz."

    Ezt én is így gondolom. Kíváncsi vagyok, mit számoltatnak ennyire cpu-val. Valami nagyon messze van az ideálistól.
    Vagy valami ótvar, hatékonyság tagadó kód vagy valami, amit egyébként gpu-val számoltat mindenki, került a cpu-ra. Mindegy, mi az, remélem legalább tompítható lesz majd patch-ekkel.
    Mondom, CP 2077 központ, csúcsidőbe sem rakott ekkora terhet cpu-ra. Végtelen számú emberrel, járművel a háttérben. Viszont ott, ha lejjebb vetted a tömeg-et, meg is menekült a proci. Ha mindenképp szükség volt rá.
    Itt viszont nem találtam olyan opciót, ami említésre méltóan könnyített volna ezen. Ez amiatt gond, mert így kihúzták a gyengébb konfigokon történő játékot. Hiába csökkented a beállításokat, nem válik könnyebbé a gép számára, ergo cseszheted. Mondjuk ez, hogy 6 maggal is már nagyon korán, egy átlag játékos által preferált, elérni próbált fps alatt már ennyire belefut a pofonba, rengeteg embernél jelntkezni fog. Annyira nem ritka konfig manapság egy 6 magos cucc egy olyan vga-val, ami tud 100 körüli fps-t aktuális kijelzőn. Na, ez nagy kopp TLOU-nál.... :/ Még csak a közelébe sincs.

    Végülis, a predikció kb. fedi is a valóságot.
    60 fps fölött nem írnak semmit. XD
    4 mag, 8 szállal 30 fps, ami meg is van. Minden nással 60.
    :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák