Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevepapa

    senior tag

    válasz niof #41 üzenetére

    Az Onkyo erősítőm arról megy. Igaz 2-3 extra funkciót külön meg kellett tanítani, de a nagyját azonnal ismerte. Tudod a felprogramozásnál meg kellett adni valami 4 számjegyes kódot ami az Onkyo-hoz tartozott. Hogy picit fájdítsam szíved (elnézést!), a távirányítón van olyan alap fukció is, hogy bármilyen eszköz vezérlésén áll éppen, hangerő változtatáskor mindig csak az erősítő hangerőt kezeli. Az USB-s PC csatlakozás a direkt beprogramozáson kívül azért is baromi hasznos, mert le lehet menteni róla egy settings.bin nevű kis fájlt és ha valami később elkeveredik a tanítgatásnál, makrózásnál, akkor csak visszamásolom és kész, minden beállítás megvan. Amikor elkezdtem a RemoteMaster progival pimpelgetni a távirányítómat, ha 30x nem kellett visszaállítani akkor egyszer sem :) Szerencsére a programban is van export / import.
    Nem értem, hogy milyen piaci megfontolásokból szedték ki a gyártók az USB-s funkciót. Szerintem filléres tétel manapság és aki akarja használja, aki nem, az meg nem.

Új hozzászólás Aktív témák