Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roobe

    csendes tag

    válasz m.jeno #1183 üzenetére

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tegnap vettem egy vadi zsír Mio Moov M400-as GPS-t MioMap van rajta (Mio explore more) pontosan MioMap v1.0 Build 2.5.631133 és teljesen új vagyok ebben a témában vettem hozzá egy teljesen üres 2 Gb-os sd kártyát és a gépen van egy mio magyarország térkép de fogalmam sincsen h h telepítsem rá az IGO Primo-t :S felmásolom a kártyára semmi se mtörténik ugyan ugy bejön a mio progi és semmi letörlöm a gépről az össze adatot (persze lementettem ami rajta volt) és oda másolom rá akkor meg géphez való csatlakozást mutat szóval teljesen megvagyok lőve mindenhol csak annyit irnak h: A primo könyvtárat másold be a ResidentFlash vagy az SDMMC gyökerébe, majd az igo.exe-t tallózd be a készülék "navi program választása" menüjében. Ha a programból való kilépéskor reboot-ol a készülék, akkor helyezz egy SD kártyát a készülékbe akkor is, ha nem azon van maga a program. Ebből nem igaz h mindenki tudja h h telepítse :( Pls valaki segítsen nagyon megköszönném!! Akár msn-en vagy skype-on is mehet...

    Üdv.: RoOb3!

Új hozzászólás Aktív témák