Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz DM43 #22400 üzenetére

    Megpróbáltam, navigál kikapcsolt képernyővel.
    Próbáltam beszélni telefonon az iGO Navigation fejlesztőivel. Nem tudom, hány alkalommal hívtam őket, sokszor, egyszer sem vette fel senki sem náluk. igonavigation.com nem működik. Kérem szépen, az Európa térképcsomag 12 eFt, a TTS 2 eFt, ennyiért már csak vegye már fel valaki a telefont, ha kérdésem lenne, mielőtt megvenném.
    Nagyon ellentétes infokat találtam a neten:
    - Én pl. gyakran újratelepítem a telefonom. Újratelepítés után vehetem újra a térképeket? Az sem egyértelmű, hogy 2 készülékre feltehetem-e vagy a másodiknál újra meg kell vennem. Nekem pl. 2 készülékem van. Jó lenne valami hivatalos állásfoglalás az ügyben.
    - A TMC-ről azt olvastam, hogy nálunk 365 nap ingyenes. De utána mennyibe kerül?
    - Speedcam adatbázis mennyibe kerül, frissítik? Mert ugye ezt nem is látom, csak, ha megvenném a full EU csomagot.

    Kevésbé tűnik a cég felhasználóbarátnak... Ha valmiért kiadok 12 eFt-ot (térképek) + 2 eFt-ot (TTS) + TTS következő éves díja (???) + speedcam (???) díja, akkor jó lenne tudni, hogy mire számíthatok...

Új hozzászólás Aktív témák