Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakterka

    tag

    válasz Bog #110 üzenetére

    Sajnos az elmúlt 40+20 év alatt a parlamentben ülő nyakkendős bűnözőink megtanították a népet hogy maradjon fenn a víz tetején ügyeskedéssel.Ez ennek a következménye.Sokára fog felnőni egy olyan nemzedék aki majd másként gondolkodik.Amásik:én is úgy szeretném:bemegyek a boltba :csókolom egy IGO Primót kérek a X920-ra.Mennyit fizetek?Köszönöm!Viszontlátásra!Csak azért mert piacgazdaság van és én a Wayteqet meg a Primót szeretem mért nem vehetem meg?Nekem a Navon nem tetszik meg a Skoda se!Nem is veszek!

    [ Szerkesztve ]

  • Tonyk

    veterán

    válasz Bog #110 üzenetére

    Most én leszek a gonosz, utálatos kismalac, és iszonyatosan OFF, de :

    "még ki sem jött a program szinte, de már széjjel van hekkelve, és mindenki másolgatja fel "totál tetszőleges gépekre abszolút szívbaj nélkül. "

    Nem helyes, ez így van, de már ne is haragudj (nem kötözködés képp írom) de nem vagy etalon, hogy a Te értékrendedhez igazodjunk. Szép, igaz keresztényi értékrend ez, csak közben meg lerágják a lábad , azok akik az általad oly nagyrabecsült normákat kitalálják.
    Én spec. semmit nem veszek meg mielőtt ki ne próbálnám. Nem szeretem a zsákbamacskát....

    Úgy látom a PH a main napig nem nőtte ki ezt a kicsinyeskedő moderálási elvet ( ami leginkább a bolhafingnyi hatalmukat fitogtató moderátoroknak köszönhetően kialakult kép -legalább is bennem. Elképzelhető hogy a való életben, egyszerű droidok, akik itt aztán kiélhetik a napi rutin által összeszedett frusztrációikat. De ez már tényleg csak találgatás)
    (Hogy miért is írom, gondolom ezt: Remekül működő, önszabályzó fórumok léteznek.)

    Az, hogy cinikusan gratulálsz itt embereknek, és az országnak. Én meg cinikusan gratulálok azoknak akik tönkreteszik, ügyeskedésre kényszerítik az egyszerű embert, ill. neked, mert Te vagy annyira egyenes ember, hogy soha, de soha, nem halásztál zavarosban.
    Valószínűleg az anyagi helyzeted olyan rózsás, hogy Te megengedheted magadnak, hogy minden sw.-ért fizetsz. (Kétlem , hogy életedben nem használtál volna warez dolgot.) Így hát fel sem merem tételezni, hogy életben találkoztál olyan csóróval (esetleg kisvállalkozóval) aki tényleg nem engedheti meg magának, de valamiért szüksége van rá. Ja, most jöhet az hogy "ha csóró, miért van autója, meg navigációja". És most belemehetnénk abba is hogy, M.o-n miért is luxus még a mai napig is az autó, de ez már nagyon messzire mutatna.

    Persze, el lehet most sütni, most hogy el lehet menni, ha nem teszik a szabályzat.
    Ugye-ugye? Nem hasonlít valamire, amit nem is olyan régen mondtak az arcunkba? Arra is nagyon sokan rázták a lábukat.

    Tényleg elnézést kérek ezért a postért, nem akarok/akartam senkit megbántani, csak ez a felesleges erőfitogtatással nem értek egyet. Takarítasz, ok, rendben van, tedd. De még itt erénycsőszként még meg is nyilatkozol.... hmmmmm.... végigértünk a körön: hatalom.....

    Tényleg sorry!

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák