Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Chaser #65587 üzenetére

    Nekem már ezek megvannak egy ideje (T9400, 8 GB RAM - a 240 GB-os SSD holnapután lesz a kezemben, vált egy 120 GB-osat), kivéve az FPR-es palmrestet. Nem tervezek kijelzőcserét, csak meg akarom csináltatni a régi WUXGA LG panelt, mert nem szeretem, hogy kihasználatlanul hever az egyik dobozban nálam - aztán össze lehet mérni a WSXGA+ LG panellel. Nem hiszem, hogy ez gyerekes dolog vagy "hülyeség" lenne - amit lehet, újrahasznosítok, ahelyett, hogy kidobnám, még ha ez időbe és némi pénzbe is kerül. Meg hát ezek a gépek szerintem megérdemlik, hogy kihozzuk belőlük, amit érdemes - kicsit úgy állok hozzájuk, mint az oldtimer autókat tartók. Amúgy fogsz még te is "meghülyülni"... :P

    scarbantia: az IPS-es R61-nek igazából három célja van: fejleszteni közel T500-szintre ("mert megtehetem"-hobbiprojekt), Linuxos tanuló/tesztgép, valamint a 4:3 kijelző miatt régi játékokra Wine-nal tökéletes. Ha meg tudom oldani a Penryn CPU felismertetését az alaplappal, nem kell ide T61-alaplap. Az SXGA+ meg elég nekem, háttérvilágítás-cserére meg tudok régről céget, kérdés, hogy most is elvállalják-e.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák