Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz feelgood #14777 üzenetére

    hű, de beleőszültem. nálam a házi policy még a wifit is tiltja. örül is minden ismerős, jönnek okostelefonnal meg notival aztán kezükbe nyomom a drautot. szóval azért az ereimet pont emiatt nem fogom felvágni. a t-ből a bluetoothot is kivágtam (vagy nemtommár, ha a wifivel egy kártyán volt, akkor megúszta, nem emlékszem). bár ha van wireless usb pöcök távizgatáshoz még átgondolom...

    TayRol: ja, csak az asztal elég rosszul mutat a nappali közepén, a hangfal meg ott lakik... más szobában megint nem jó, mert ez htpc is. egyébként sem tudsz nekem olyan kényelmes gurulós széket mutatni, mint az ikeás björnborg fotel. és akkor ahhoz alacsony asztalt találni, meg a mozgatás is problémás.

    mondjuk úgy, hogy ennél kisebbre / kevésbé feltűnőre nem tudtam összepréselni a soho it infrastruktúrát. szóval ha nem is helyhiány, de valóban hely minimalizálás. de ha megnézed asszem a 063-as képet, akkor látható, hogy nagyobb képe van, mint a 32" tévének. szóval egy kanapét ki lehet váltani ilyen személyes interfészekkel, és akkor mindenki azt néz, amit akar. mondjuk amikor ezt felvetettem gazdasszonynak kint aludtam pár napig, de attól még nekem van igazam...

    szerintem nagyobb, mint alf. inkább olyan csubakka féle. de minkét féle hangokat kiad magából, ez tény.

Új hozzászólás Aktív témák