Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cadeyrn

    aktív tag

    kicsit lemaradtam, gyorsan pótolom.

    T400 vs T61 vs HP:
    T500-am volt, most T400 van ( a kettő között Latitude... na, az többet nem lesz ), T61-ről nem tudok nyilatkozni.
    A HP-k jók, a 8440p főleg. Viszont hangosabbak ventillátorban és diskben is, a billentyűzet sokkal rosszabb gyökeresen más, a zsanér úgyanúgy kikopik, ellenben iszonyat masszívak fizikailag, az ultrabay felett is, cserébe ha sérül, nyoma marad, alu borítás veszélye.
    Tegnapelőtt volt a kezeimben egy 2540p corei7-tel, na, az elég paraszt, de "csak" 12". :)
    X201S viszi jelenleg nálam a prímet, távolról láttam eddig, de még úgy is durva.

    T400 zsanér tényleg kopik, de garban cserélik, és az ára sem vészes eBayről, bár mostanában ritka. Viszont a kijelző súlya miatt még a kopott is sokka kevésbé lötyög, mint pl. egy Dell. Palmrest tényleg nyekereg, de alá kell tenni szivacsot, és akkor jó :U
    Billentyűzet tud szar lenni, a könnyített (orig T400 bill) igen tré, a később kiadottak a T61 billentyűzetével jöttek, amiknek egyben van az alja.

    R400 annyiban különbözik, hogy vastagabb, mert még az is kapott rollcage-et, szóval ha találsz szép állapotban, megéri az is.

    A venti nekem meglehetősen halk T400-ban, másfél évesen vettem használtam, a T500 anno nálam kezdett, HP NC6120 után olyan kussban volt, hogy csak meresztettem a szemem :)

    Egyébként T400-nál még az a meglepő, hogy LED és hagyományos panel is van, nekem nagy vágyam volt egy LP141WP2-TLB1 (1440x900, LED, 300nit, 500:1 kontraszt) paneles, de nem találtam sehol. :(, viszont T61-ben nem tudok LED panelről, és azt kell, hogy mondjam, hogy számít, fényerőben és színekben is.
    IPS-hez meg nem hasonlítunk, az nem fair :N

    nVidia vs intel:
    Ha (és itt fontos a HA) elég az intel, akkor mindenképpen azt.

    ultrabay csere:
    Linux elviseli a hotswapet, bár tudom, hogy elvileg nem szabad :D

    @buvartacsko: "valoban kevesebbet fogyaszt, es kevesebb a homerseklete, csak a venti ugyanugy sokat fog menni"
    Oximoron. Gondolkozz :((
    Meg fancontrol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák