Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz HSM #120896 üzenetére

    12700h, cinebench r23.200

    Az alap teljesítményszinteken a rövid turbo 80w. A hosszú turbo ez. Az intel extreme tuning utilityben lehet a turbókat állítani, betettem a végére hasonlót, mint a 1260u. A hidegen egyszer futásnál számít, hogy pár másodercre jobban fel tud pörögni. Lehetne akár 80/80w is, de a hő limit ugyanúgy megfogja, nem sokkal tud feljebb menni. 21 fok környezeti hőmérsékleten ennyi, 35 fokban valsz valamivel kevesebb.

    Gamer notiban, erősebb hűtéssel és 115w turbo limitel 14-16 ezer pontokat is kapnak ilyen procival. Ezért is mondtam, hogyaz i5-12500h is bőven hasonló eredményeket érne el, az asus topicban van aki ki is próbálta i5ös változattal régebben. A paszta egyébként rengeteget számít. A gyári meglepően jó volt. Amikor átpasztáztam kiderült, hogy se mx4, se thermal grizly conductonaut nem elég jó, mert a 40-90 fok közt pulzálnak a magok nagy teljesítménynél és egyszerűen kipumpálja 3 hét alatt a folyékonyabb pasztákat. Végül PTM7950 vált be, az olyan vagy kicsit jobb, mint a gyári.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák