Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Sziasztok!
    T-mobilos E220 ügyében kellene segítség.
    Kicsit keresgéltem a topicban, de jobbnak látom feltenni a kérdésem, a T-s felhazsnálók fehér holló kategóriát képezik, ahogy nézem.
    Nos, 11.117.04.00.00 FW van fent és a web'n'walk programmal tárcsázok.
    Hol tudnék frissítést letölteni? Miként frissítsem majd?
    Függetlenítés után tudok csak másik tárcsázót használni, vagy azt le tudom váltani?

    Más: folyamatosan rá van dugva a gépre és azóta hardveresnek tűnő hibákat tapasztalok, így mától lehúzom, ha nem kell a modem. :Y Win 7 x64 van fent és azt tapasztaltam, h egyrészt boot után az esetek nagy részében probléma van a "3G PC UI Interface" meghajtóval - sárga felkiáltójeles - és míg újra nem telepítem, addig nem ismeri fel az eszközt. Ezt majdnem mindig eljátssza. Ami rosszabb, h egyszer-kétszer előfordult, h nem tudott leállni a gép. Majd miután áramtalanítottam kézzel, utána feltűnt, h a kikapcsolt usb készenléti áram vmiért be van kapcsolva. :U
    Indítom a gépet, h megnézzem ez most mi, de nem indul el (közben modem végig rajta lógott).
    Még a Bios Post ellenőrzésig sem jut el, be van fagyva a legelső monitorra kiküldött képnél.
    Gondoltam fasza, alaplap hibás lett. :O
    Másnap gyanús volt a modem, lehúztam bekapcs előtt és láss csodát, elindult a gép.
    Bios-t újra be kellett állítanom, mert "cpu tuning failed" üzenet fogadott.
    Azóta megy.
    Ötlet? Megoldás? Ez vmi rossz vicc, h egy usb eszköz hazavágja a gépet? Miért problémázik a driver minden boot után?

    Megint más: ha 2G-ben használom, nincsenek fogadott adataim, egyszerűen nulla letöltés. Ez miért van?
    Térerő van, csatlakozott, minden jónak tűnik. Csak épp forgalom nincs.
    Umts-ben meg az normális, hogy a sebesség 5 KB/s körül tetőzik?
    Egyedül Hsdp módban van értékelhető forgalom. :W

    Hálás lennék bármiféle ötletért! :R

    (#3511) draco31
    Nálam ICS magától felismeri, miután végigmentem egyszer a gyártó oldalán található rituálén. (Wayteq xtab100)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák