Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slax

    senior tag

    válasz dchard #213 üzenetére

    Ha összeállítom a modemet egy MMCX - RPSMA kábellel és ezzel az antennával, akkor működhet? Azért keresek egyszerűen összerakható és olcsó megoldást, mert lusta vagyok forrasztgatni. :DDD Nem nagyon örülnék, ha rossz kábelt, csatlakozókat vennék, és nem tudnám mire használni (most a pigtail kábel és az antenna közötti kábel szerelésére gondoltam).

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

  • szumo

    senior tag

    válasz dchard #213 üzenetére

    Na tessék az ember betegeskedik egy picit, és alig győz visszaolvasni.
    Na nekem annó a voda küldött antennát a T65-ös telómhoz, mert nagyon nem volt térerőm, ami később a T610-hez is jó volt. Ha hazamegyek megnézem a csatlakozófelületet, mert nekem nagyon úgy rémlik az is ilyen, de ha nem, a csatlakozó felölet, egy 30cm es darabban cserélhető az antennán.
    És Igen én nyertem, délután próba: :P

    Airis T610 / T620 külső GPS antenna részletes információ:
    * Kiváló vételt biztosít az esetlegesen árnyékolt autóban is
    * Nem feltétlenül kell a szélvédő alá elhelyezni a készüléket
    * 2 m kábel
    * Korong alakú, erős mágnessel ellátott antenna
    * Aranyozott MMCX csatlakozó a kiváló jelátvitel érdekében
    * Kompatibilis Készülékek:Airis T610, Airis T620

    És ha nem leszek megint kiütve a gyógyszertől, mint tegnap, meg is osztom veletek az eredményeket, de legkésőbb holnap. Igaz ez nem kifejezetten olyan mint amit mások kinéztek, de egy tesztet megér, és még pénzbe sem kerül. Már csak az kell, hogy ne 160km re porosodjon az otthoni szekrényem tetején :F
    Legalább annak is van előnye, hogy sz*r térerőtlen helyen lakik az ember.
    Mondjuk otthon (Borsod) a mai napig vadásszuk a vodás/pannonos/t-com-os térerőt egyaránt. Nem mindegy az asztal melyik felén milyen szögen áll a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák