Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz snooze #8764 üzenetére

    OK, kifejtem előző rövid mondatomat: Amikor korábban bekerült magyar számlap a programba, 50 darab lett beválogatva. Mai értesítés arról szólt, hogy 127 új számlap került be, és így lett 60 darab magyar nyelvű. Ergo, 117 darab másik nyelven készített számlap is került a mai frissítéssel fel.
    Másik részére a kérdésnek: igen, láttam ismerőset a 10 új között is, bár főleg amiatt, mert gyakran lesek rá a globális gyűjtőoldalra - mgTerminator, tokesk (globálison lévő nick), DetroitRW (globálison lévő nick) és toto0569 alkotásaira ismertem rá. Ha Valakit kihagytam, elnézését kérem :R

    Korábbi hsz-ben jelzett számlap még mindig csak fejben körvonalazódik, és amiatt lesegetem az oldalt, hogy ne újabb átalakítás legyen csak a tervem - persze, kérésre azért még megcsinálom az átalakításokat :K ;)

    Szerk.: mgTerminator @ 8768: Speciel én tartózkodom a szavazástól - a felső változat korábbi, babakék variációja nálam a még vállalható kategória, de a mostani színek nagyon nem az én világom :B

    [ Szerkesztve ]

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák