Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drdr

    senior tag

    válasz Patice #7 üzenetére

    Kicsit eltévedtem most, akkor ez a topic miért is van, miről is szól?
    "HTPC építésről és beállításról"?

    Annak látnám értelmét, ha egyikben a hardvert (építés) másikban a szoftvert (beállítás) taglalnánk, de így egyben, szerintem ugyanaz, mint a HTPC topic.

    "..kezdhetnénk is a témázgatást a tápolássa..."
    Elég kényes téma, mármint nem az, hogy mit mennyiért, hanem, hogy van-e értelme/létjogosultsága. Elég sok flame-et indított másik topicban is és pl. a Zenelejátszó építése, a kiváló hangzásért, szinte 50%-ban erről szól....

    Nem kötözködés, de szerintem egy összefoglalót kellene írni az első hozzászólásban, hogy mégis mi ez és azt karbantartani, frissíteni, hogy aki idetéved, tudja, hogy ne itt kérdezze meg, a "Kodi-ban a scraper miért nem találja meg a filmjeit".... Szerintem ez nem "mélyvíz"....

    Hol kezdődik a mélyvíz?
    Szoftver területén szerintem a madVR,MPHC, DSPlayyer Kodi, szűrők és beállítások.... színterek, TV/projektor beállítások (vagy ez inkább hw :F )....
    Hardver terén?
    Javasolt legfrissebb alaplapok (Windows-ra és Linuxra), mini gépek (RPI és hasonlók) vagy pl. bios beállítások alul feszeléshez, ill. zökkenőmentes lejátszás beállításához....
    A táp is kérdéses lehet, de hogy lineáris v. tanel táp, szerintem egy htpc esetében ez inkább "vallási kérdés" :).

    (Igazából nincs rendezettség a fenti felvetéseimben, csak ahogy jöttek, leírtam....)

    Szóval, mi is lehetne ebben a topicban ami nincs a másikban (és csak itt lenne)? Specifikálni kellene már az első oldalon....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák