Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz spyduck #10206 üzenetére

    (#10182) rekid - írta

    Én sem az üzlet miatt írogatom be ide, amiket írok. Ettől nem lesz jobb az üzlet.
    Az zavar, hogy a business-őrület miatt sok, egyébként tájékozatlan embert félrevezetnek a ferdítések, vagy hamis állítások. Egyszer már végigzongoráztuk ezt a magnézium merevítéssel kapcsolatban. A business modellek munkára valók, ezt én is tudom, a Pavilionok pedig a szórakoztató, entertainment oldalt képviselik. Ez komoly különbség közöttük, megjelenésben, funkcióban egyaránt. Az viszont, amit itt többen hangoztatnak, hogy a Pavilionok szarok, hangosak, melegednek, eltörnek, nem látni a kijelzőt, mittudomén-még-milyen-hülyeségek, nem igaz. Ugyanolyan jó gépek, mint a businessek, de nem a napsütésben való álldogálás közbeni exceltáblázat-kezelésre készültek :) , viszont cserébe szépek, jó képük és hangjuk van, jó ár/teljesítmény arányban.

    A különbség közöttünk szerintem az, hogy én SOHA nem beszéltem le senkit, ha business gépet akart venni, sőt ,adtam is el, ha jó áron tudtam. Nem akarom meggyőzni őket a saját véleményem helyességéről, vegyenek olyat, ha az tetszik. Ezzel ellentétben itt a fórumon többen is folyamatosan próbálnak mindenkit a business széria felé terelni, akkor is, ha egyáltalán nem az kell neki, mert pl. csak filmnézésre és netezésre használná a notit, nem napi 16 órás adatbázis-kezelésre, stb.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák