Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    Leírom a benzines trükköt ami nekem új volt de mivel még 98felé nagyon átvertek hamis pénzel őrülten figyelek mindenre, úgyhogy bebukták.

    Helyszín Sibenik a városon átvezető út ahol egymással szemben 2benzinkútt van. Este 23h dögfáradt vagyok megyünk vissza murterra primostenből, megkell állni tankoln mivel felvillant a benzineslámpa, gépkocsi nagyontöpszli hyundai

    Muki kijön, hogy tankol nekem, mondom oké teli. Bemegyek körbenézek, megyek fizetni 361kuna. Nobaffameg de drága, kipengetem, megyek kifele éshát megnézem 7.80/L. Ekkor gyanusan soknak tűnt az összeg mert ennek a töpszli kocsiba már tankoltam amikor vilogott korábban és tuti nincs 40Lesnél nagyobb tankja.
    Visszamentem a kúthoz elmondtam nekik angolul/németül/magyarul, végül előkerestek egy kollégát aki tudott angolul neki elmondtam a problémám, előkerestük a számlám, hát 10*magyaráztam el neki 40Les a tankom ennyi benya nemfér bele(Tippeltem mert tuti nemstimmelt azóta kiderült 35Les a tankja ennek a kocsinak.). Először azthittem nemérti aztán rájöttem nemakarja megérteni. Erre eljácottam a bedühödöttet mondtam rendőrthívok, erre azonnal megértette, jah igazam van nemstimmel, rosszat fizettem, itt az én számlám, tessék itt a pénzem, válasszak akármilyen innivalót kifele, nagyon sajnálják bla bla bla. Hálistennek büdös szarul sajnálkoztak a végén, mert kezdtem félni, hátha ennek a kocsinak 50Lesnél nagyobb tankja van aztán énvagyok a hülye...

    Szóval happy end de nagyon figyeljetek mindenhol mert nemcsak nagyon drága lett HO és legtöbb helyen nemcsak lenézik az 1-2heti fagyasztott ebéddel érkező magyarokat hanem csúnyán és gyak mindenhol megpróbálják átverni az embert.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák