Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz 7 #17 üzenetére

    Neked is javaslom, hogy elmenj dokihoz, ugyanis melyalvasbol egy horkantastol nem ebredsz fel. Pont az az egeszben a szivas, hogy ha kimarad a legzesed, csokken a veroxigened, akkor a szervezeted emergency ebresztessel reagal, ami hat a pulzusszamra, vernyomasra, hosszutavon elcseszodik a vesed, a szived, idovel cukorbeteg lesz az ember, stb. Az oxigenhianytol meg az agyad butul, illetve ilyenkor nem bir melyalvas kialakulni, amitol kialvatlan leszel, pl. delutan leulsz tv-t nezni, elalszol elotte. Ha egy horkantastol felebredsz, az gyanus, hogy akkor nem alszol melyen, vagy amirol azt hiszed, hogy horkantas, az valojaban egy gorcsos mely belegzes, ami attol lesz, hogy kozben 'felebreszted' magad. De mondjuk ennel konkretabb tunet, ha elalszol a tv elott, illetve ha ejszaka tobbszor kell wc-re menned. Szal mindenesetre gyanus vagy, de en nem vagyok orvos, csak mivel en is horkolok, utanaolvastam, meg en mar voltam dokinal vele, de ha fentibol valamit felismersz magadon, akkor tenyleg menj el te is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák