Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Snoop-y #30634 üzenetére

    OK..értem mit mondasz. Félreértés ne essék ,tudom miről szól a dolog.Projektorokat javít az egyik munkatársam kb. 10 éve szóval láttam nála párszor hogyan fókuszál be egy izzót a foncsor adott pozíciójába, értem a működési elvet.Azt tudom milyen a xenon és hogy a hagyományos izzók legalább is kb 5 éve meg sem közelítették a fényerejét.A LED azonban más dolog ....a cégnél ahol dolgozom gyártunk lámpatestekbe led sorokat és döbbenetes fényerőket produkálnak.
    Ezért szeretnék ,ha lehet olyan emberkét megkérdezni aki használt már ilyet....a többi csak "városi legenda" szerű állítás jelenleg!
    A xenon-ról letettem már,az gyári verzióban tényleg drága lenne.
    A másik kérdésem a hátsó szárny opciója 9gen-hez....ezt sem találok sehol?!...leget két év alatt nem terjedt el ennyire??
    Végül természetesen marad egy kis tuningon járó gondolatom is!Nem 9.9-es autóra gondolok,de kis plusz tartalék ugye jól jön,ha van a tarsolyban.Szóval egy kis extra levegő és némi optimalizált vezérlő program amit szeretnék a gépbe.Sok esetben a gyorsulás javulása a plusz nyomaték jól jön!
    Van ajánlott szaki ilyen területen is?

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák