Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz pictigjis #32568 üzenetére

    En az elso jelzesre szoltam a rokonsagban akit en vittem be a gold2.0 csomagot kotni akkor me'g, hogy hivni fogjak de mondjon hatarozott nem-et, aka'r hivatkozzon ram...
    Az mondjuk jo kerdes, hogy fugg-e attol hogy ra akarjak-e beszelni a usert a valtasra, hogy az ujban is ingyenes lenne-e a regi hasznalati szokasaival, vagy nem? Nalam jelenleg boven 1M feletti kiutalas van (bar lehetne optimalizalni rajta, ha kihuznak alolam).

    Eddig me'g nem hivtak, 2011-es a szamlam. Bar lehet hogy nincs is szemelyi bankarom, volt mar parszor hogy kiderult, a regi nem dolgozik ott, az uj meg nem foglalkozott a bejelentkezessel.

    [ Szerkesztve ]

  • Fifi

    őstag

    válasz pictigjis #32568 üzenetére

    Engem is hívtak.
    Olyan címszóval, hogy most ő lett az új személyi bankárom - az előzővel évek óta nem is beszéltem - és meginvitált egy személyes találkozóra, hogy az új portfóliós csomagjuk megismerjem és megbeszéljünk esetleges változtatásokat, mint számlacsomag, befektetés, biztosítás ...

  • sifarr

    senior tag

    válasz pictigjis #32568 üzenetére

    ... lehet, azon is fog múlni a raiffeisen következő lépése, hogy hány embernek tudják bemesélni, hogy az új a jobb
    Számlacsomag szinten nem fog történni semmi. A Gold 2.0-át (meg a korábbi, régebben lezárt csomagokat, amelyek ma is élnek) nem fogják kivezetni, azaz kollektíve nem kényszerítik a használókat váltásra.
    Az igaz, hogy a 2.0-hoz túl sokáig nem nyúltak hozzá, nem valorizálták a feltételeket. Sokan lehetnek, akik másod-, harmadszámlának használták. Nem jövedelmet érkeztettek, a Goldjukról szinte csak utaltak, és így csak termelték a tr. illetéken keresztül a ráfizetést a Rafinak.
    Most megkeresnek mindenkit, és próbálnak rábeszélni a váltásra. Ez bizonyos arányban eredményes lesz. Utána pedig egyedileg fogják megvizsgálni a Gold 2-0-ásokat. Akik 2-4 éves visszatekintésben csak ráfizetést jelentettek, hiteltermékük nem volt, befektetési szintén nem, azaz nulla bevételt terméltek, na az ő esetükben el tudom képzelni, hogy a Rafi egyedileg már "kényszeríteni" fog: vagy vált az ügyfél, vagy ők mondanak fel.

    Nálunk a párom Gold-os. A jövedelme ide érkezik, a januári tr. illeték kevesebb volt 20 forintnál, a kártyás vásárlás viszoint 650e volt. Általában ilyen a havi költési szerkezete. Na, rajta keres a Rafi. Nem sokat, de keres. Nem fogja megkockáztatni, hogy egy Gold 2.0 kivezetés, kényszerű csomagváltás esetén elveszítse ügyfélként a párom. Mert garantáltan ez lenne, annak ellenére, hogy az érkeztetési feltételt tudná teljesíteni, és az 1 milkás havi utalási határba beleférne és az évi 1,5 milkás kártyás vásárlási limit teljesítése sem jelente gondot.

Új hozzászólás Aktív témák