Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz máyköl #30624 üzenetére

    "Itt gondolom minimum a minimálbér összegnek kell beérkezzen."

    Pontosan így van, de több részletbe is teljesíthető, és nem fontos, hogy bérjövedelem legyen, magánszemély utalását is elfogadják, csak legyen meg havonta a mindenkori nettó minimálbér összege.

    Nem biztos, hogy hosszabb távon rosszabbul jártok az alap ECO csomaggal, a mellé összesen járó 50K miatt. :N

    Személy szerint én már nem ajánlom az UniCredit Bankot, a rendszereik miatt, stb. (otthagytuk őket, mert többek között nem szeretnék újabb meglepetést a számlán, hogy olyanért terheltek kb. 6 ezret, ami jogtalan volt, majd 4 napig várni kellett a jóváírására), de a hozzáállásom feléjük szubjektív. :U

    Egyébként a BM ECO-val összehasonlítva, anyagilag ott hosszabb távon jobb lehet, mert nem csak 2 évig díjmentes az appos utalás is, és a kártya díja, hanem majdnem 3 évig díjmentes az appos utalások is, és a kártya meg határozatlan ideig.

    Viszont a CIB rendszere, alkalmazása már szerintem jobb összességében, mint az UniCredité, és a CIB-nél Pl. a Push értesítő a legjobb a hazai bankpiacon, mivel olyan szinten részletes infót ad, hogy be sem kell lépni az appba megnézni mi történt.

    Az UniCreditnél csak annyi jön Push üzenetben, hogy jóváírás történt, vagy terhelés, és semmi pontosabb infó, még az összeg sem, ami valakinek jó, valakinek bosszantó.

    A BM ECO csomagnál BM előregisztráció szükséges, majd felhívnak a Bankmonitortól, e-mailt küldenek, aztán lehet a számlát megnyitni az oldalukon, vagy CIB Bankfiókban.

    Megnyitás után a BM ECO csomagnál, 2 évet követően megszűnik az összes BM egyedi utalási, és kártyadíj kedvezmény, és marad az alap ECO csomag számlavezetési, és max. 20 ezerig az utalási kedvezményei, ezért szerintem, ha nem lesz sok utalás, akkor nem lenne annyi költsége a 2 év alatt az alap ECO csomagban, mint a jóváírt összesen 50 ezres bónusz.
    A kártya második éves díját, meg az 50 ezres bónusz bőven fedezi, és marad is kb. 45K.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák