Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz Ariadne #1106 üzenetére

    erre mondják azt, hogy ha csöndben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna.

    Az szerintem eléggé biztos, hogy a bank maga nem tudja "visszaállítani" a levonást,
    de vissza tudja.

    már a ti ügyetek a céggel
    ügyebár ezért nyomoz a rendőrség, az áak ezért bontotta fel velük a szerződést.

    ha szólok a banknak, hogy valaki jogosulatlanul terhelte a kártyámat, akkor kutya kötelessége a terhelő cégtől (pontosabban annak a bankjától) bekérni a dokumentációt, hogy a terhelés jogos volt.

    ha szólok a banknak, és az lehülyéz - mert az, hogy biztos valami olyanra kattintottam, az azt jelenti, akkor a bizalom megszűnik. mi van, ha egy 100ezres terhelésre mondja ezt a bank?

    mellesleg az ászf-et utólag hamisították oda.
    aki dec 3-án regisztrált, az is megkapta a nov 18-ai levelet, természetesen csak akkor látta, amikor kirobbant a botrány, tehát a héten.

    továbbá több törvényt sértett az új ászf "bevezetése"
    egyrészt ha jelentősen változik az ászf, akkor kifejezetten el kell fogadni
    másrészt a bejelentés sem felelt meg a követelményeknek. vagy újságokban kellett volna leközölni, vagy emailban mindenkinek.

    Tudod, az, hogy a saját webes felületükön keresztül tájékoztattak, az pont ugyanannyit ér, mint az én szobám falára kitett nyilatkozat, hogy nem fogadom el az új ászf-et. Ja, és már november 19-én ki is tettem.

Új hozzászólás Aktív témák