Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edy89

    csendes tag

    válasz kircsi21 #13778 üzenetére

    + @RR-13

    Meg nem lettem győzve, de összezavarva annál inkább. :DDD

    A kapott papírom szerint május 4-én fog megszűnni a számlám (33. nap a bankkártya miatt), tehát május törthónap, fizetni kell, rendben van.

    A felmondási idő kezdeti napja viszont nincs leírva a papíron, se az ÁSZF-ben, ha 2-tól számolják, akkor az 1-je törthónap, 2-30 is törthónap, de abban benne van az utolsó munkanap, és ebből a szempontból nem látom az ok-okozati összefüggést az ÁSZF két tagmondata között:

    "A Bank közös megegyezéssel történő Számlavezetési Keretszerződés megszüntetés esetén a Számlavezetési Keretszerződés megszűnésének hónapjában, rendes felmondással történő megszüntetés esetén a felmondási idő alatti törthónapban – a Hirdetmény Díjkedvezmény című fejezetében foglalt- kalkulációt nem végez, mivel a díjkedvezmény kalkulációját a Bank minden hónap utolsó munkanapján végzi el."

    Szóval ha az ér bármit is, akkor 14-e előtt tudok egy 150e-es Netbankos utalást csinálni (visszautalgatva részletekben), fedezet egyébként lenne a számlán az extra költségre, mert kb 10e Ft-ot hagytam rajta záráskor, biztos ami biztos alapon. Tehát ha nem kell még egyszer személyesen bemennem, és nem járok határozottan rosszabbul (értsd ugyanannyi marad a díj, vagy kevesebb) ezzel a lépéssel, akkor meglépem, egyébként nem fogok egy ekkora összeg után futkosni.

Új hozzászólás Aktív témák