Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz abridabri #58551 üzenetére

    Mióta rájöttem, hogy a Haf XB nem a legjobb barátom, azóta (jóideje) a Thermaltake Core X9-l szemezgetek, (sokszor gondolok bele a stacked verzióba is....) Hatalmas lenne, rengeteg hellyel mindennek, ami eszembe jutott a gépbe. Mostmár a hétre le van foglalava a tőke a monitorra, amit alig várok, hogy meglegyen, aztán utána kitalálom, mi legyen (valószínüleg megveszem az Aquaero 6 XT-t, meg akár az X9et...). Nem rossz ez a ház sem (a Haf XB), csak az én igényeimnek kicsi. Öcsémnek pl tökéletes lenne, belefér igazán termetes hűtőborda is (Dark Rock Pro 3), ami a mostani Zalman Z11 Plus házba éppenhogy bajosan fér be, plusz az alaplapnak is van annyi hely, ami kéne nála pluszban... Azt hiszem tudom azt is, hogy kinek megy tovább ez a ház.

    UI: Nem a kicsi a lényeg, inkább a forma és a szín. Mostmár. Amikor az XB-t vettem, akkor csak ránéztem, és tetszett volt.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák