Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz shteer #29114 üzenetére

    :))

    (#29113)
    mindenkinek ezt magyarázom. már vesszőparipámmá vált. a házon lékeket ütni , és a levegő alul be, felül ki. főként középen legyen fölfelé mutató venntilláció. a rácsokat meg ritkítani. eltakarítani a gátakat a levegő útjából.
    szinte nem kell sem befúvó, sem kiszívó venti. ha jólé van elrendezve, elég csak a hőleadók közvetlen környezetét mozgatni. (cpu, vga).
    nálam konnektorból mért 437 w fulloadnál sem kell házventi. 1 db. sem. ha nincs az útban semmi, kijön az magától. ha nincs elmebeteg méretű bordafelület, azért a bordákról persze le kell takarítania meleget. de utána hagyni, hgoy ki tudjon magától menni.
    de nem. sokan beraknak 6-8 ventit, rés alíg, és a hangot szivacsokkal próbálják kompenzálni.
    én is ezt csináltam, már csak tudom. csak egyszer egy szép március közepi napon bekattantam, és kibszdostam a ventiket. szépen sorban.
    aztán jött a szomszéd flexe... :U

    (#29119) stikyo
    akárhányszor is nézem. szép eza ház. szeretem a szögletes formákat. az ívek kifejezetten idegesítenek. (mint az a ph szégyen, ajánlott plecsnis gusztustalanság....)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák