Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz sixpak #69772 üzenetére

    Ezek a játék profilok csak szinkombinációk, vagy interakcióban vannak a játékkal, ami épp történik benne? Tehát van ulti, heal, shield ... stb effekt, vagy csak statikus effektek?
    Ezeket a szinproflokat láttam, igaz a játékkal kapcsolatosakat nem, de nekem a temperature sensor volt az egyetlen, ami hajlandó volt működni is rendesen. Azaz, a proci hőmérséklet függvényében változott a szine is.
    A többi teljesen statikus volt, de lehet én voltam béna.

    Az audio visualizer nekem nem is indult be, akármit csináltam, pedig van egy Void Elite RGB is, kifejezetten ezért lett ez választva. Mi kell ahhoz, hogy elinduljon? iCUE-n belül semmit nem találtam, és a Google sem volt a barátom.

    Ami gondom volt még, hogy egy idő után lefelejtődött az Asus integrációja, és csak azt villogta, ami hardverből benne maradt.
    Valamint a Roccat cuccok miatt reménytelen még a full szinkron, de ha csak ezen múlik, lecserélem.

    Én simán visszamászok Corsairra, ha van értelme, mert kiforrottab egy gyári megoldás, egy 3rd partynál, de akkor kell, hogy minden IS működjön alatta.

Új hozzászólás Aktív témák