Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    válasz zseko #6811 üzenetére

    Én sem vettem másképp 3 éve a qledet, utána olvastam és elegendő információval rendelkeztem ahhoz, hogy meg merjem venni, nem volt benne rizikó, de tényleg. Nem mentem sehová, nem kopogtattam semmit és nem is csalódtam. ;) Szerencsére semmiféle panel lottóról ez ügyben akkor nem volt szó, mint mondjuk amit a Samsung már 2010-ben is csinált, amikor az LE40C650-et vettem. Akkor becsíptem egy AUO paneles verziót, ami akkor még jócskán kerülendő gyártónak számított és igazából sz@r is volt fényes, fakó, foltos, stb. Betekintési szög azon a tv-n gyakorlatilag nem is létezett. :DSzerencsére a médialejátszója is sz@rozott, így kaptam egy cserét, amiben már a legjobb, Samsung féle SQ01 volt. Igazából a gyártókat kellene globálisan megregulázni, mert az nonszensz, hogy ugyanazt a készüléket, ugyanazon a néven eladják különböző specifikációval, vicc. Samsung a telefonjaival is ugyanezt csinálja (Exynos vs Snapdragon)

    Sosem mondtam, hogy szar az oled. Ti viszont úgy írjátok mindig, mintha az oleddel nem lehetne melléfogni, pedig azért nem kevés panel cseréről lehetett olvasni. Főleg ugye még akkor, amikor nagyobb volt a fényerő, mert azt azért visszább vették. Tudom, hogy az LG Evo paneljával javult a dolog, de pl. amikor B7-ről B9-re váltott haver, na annak botrányosan kicsi volt a fényereje, az nem is égett be. B7-ben viszont csodálatosan meglátszódtak valamelyik játék hudjai a PS-ezéstől.

    Ezeket este lőttem, én továbbra elégedett vagyok ezzel a készülékkel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák