Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz JLaca #75577 üzenetére

    Szia.
    Ez már rosszul kezdődik, hogy álló hangdoboznak nincs hely, ebből általában az következik, hogy állványosnak sincs, csak be akarod rakni valahová, ahol éppen elfér, de ne legyen igazam. Szub bekötése mindig szívással jár sztereó rendszerbe illesztésnél, főleg ha azt se tudod olyan helyre rakni, ahol jól szólna. Minél többféle bemenete van a szubnak, annál többféle lehetőséged van a bekötésre ez típusonként változó, legkönnyebb eset az, amikor az erősítőnek van egy dedikált szub kimenete, de ilyen viszonylag kevés típuson van és főleg az újabb erősítőkön. Aktív hangdoboz is szóba jöhet, de ne a HS8-at válaszd, vagy a hasonló kategóriás marketing stúdió monitorokat.
    RA-10-et én nem ajánlanám, szerintem nem olyan jól sikerült erősítő, ha ilyen kisebb és újabb Rotelt akarsz mindenképp, akkor inkább az RA-12-t keress kipróbálásra. Az új Emit szériából én még semmit nem hallottam, úgyhogy nem tudom milyen a korábbi Dynaudio hangdobozokhoz képest. Az ezekről szerzett tapasztalataim alapján én nem is kis integráltat keresnék ezekhez. Mivel a Teac UD-503-ban van egy teljesen használható előerősítő, így szerintem használd azt és integrált erősítő helyett keress végerősítőket, hasonló áron úgyis jobbat lehet ezekből kapni. Például Rotelnél maradva ebből az RB991 csak a példa kedvéért. UD-503-nak mivel mindkét kimenete szabályozható egyszerre, így az egyikre párra rákötöd a végfokot másik párra kötheted a szubot, persze csak amelyiken van line in bemenet.
    Kábelekből azt tudom ajánlani amit eddig is.

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák