Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Dexar007 #54441 üzenetére

    Erős valutában vásárolsz. ;]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

  • BBéci

    titán

    válasz Dexar007 #54441 üzenetére

    Teljesen rosszul látod.
    A VT60 a tévék csúcsa (jó, létezik ZT60 is) én viszont a használtan 0,5 milliós rendszerrel olyan messze vagyok a csúcstól, mint Makó Jeruzsálemtől.
    Nem arról van szó, hogy mi nézhető és mi hallgatható, hanem arról, hogy mi az, ami már annyira jó, hogy az embernek nincs hiányérzete, nem nagyon tud belekötni.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Dexar007 #54441 üzenetére

    Azt írtad, igazából nincs különbség a kettő között.
    Aztán el kezdted hajtani, hogy 70-szer több nincs.
    Az első gyakorlatilag lufi beszólás volt. Vettél egy hiper szuper hangdobozt, agyon dicséred, aztán leminősíted tévé hangszóróra. Egyéb gond nincs, csak az, amiket írtál.
    A második meg konkrétan értelmetlen.
    Miért 70-szer kéne jobbnak lennie? Miben kéne 70-szer jobbnak lennie??? :F
    Lehet autókra kivetíteni.ott legalább van értelme.
    Veszel egy alap francia készséget. Mondjuk 100 ezerért. Autó, működik mindene.
    Namármost: ha veszel egy autót 7 millióért, akkor annak 70-szer kevesebbnek kell lenni a fogyasztásának, hetvenszer kisebb helyen forduljon el, 70-szer hamarabb gyorsuljon százra?
    Jobb lenne, ha értelmes keretek között próbálnál beszélgetni a HIFI világásót. Mert ez, amit teszel, csak saját magad lejáratása. Pénzt mindenki tud költeni. Akár hetvenszer is többet, mint Te.
    lajthabalazs
    Próbálj előbb némi tapasztalatot szerezni. A kérdezett vezetékeidnek lehet bármilyen jellemzősük, egyetlen dolog fontos csupán: a hangjuk. Ez azt jelenti, hogy hallgatóznod kéne. Köss be otthon található vezetékeket. 0.75 mm-es hangszóró vezetéket, 1.5 mm-es vezetéket, UTP kábelt, tárcsás mosógép kábelét. Kácsa audiónál rendelhetsz egyébként hangdoboz kábeleket, ha nem felel meg, vissza lehet küldeni.
    Hallanod kellene, és tapasztalnod, mi a különbség. Olyat keresel, mint az, aki azt akarja megtudni, hogy a fehér vagy a fekete bors jobb e. Kérdés: milyen kajával? milyen hússal, körettel, zsíros, vagy száraz, párolt-sült....s mindezt hogyan lehetne megfogalmazni egy olyan embernek, aki a fűszer ízét sem ismeri, nemhogy ételeken ennek a fűszernek az ízét?
    Szánk egy kis időt a rendszeredre, tapasztalj,, ha már pénzt fektetsz bele, és hallgatni akarsz valami jót, akkor ne számítson egy-két hét. Kóstold meg a fűszert ételeken (azaz próbálgasd a saját rendszereden a vezetékeket), és próbáld eldönteni, hogy neked mi a jobb, mit várnál el.
    Aztán rendelj-vásárolj.

    [ Szerkesztve ]

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Dexar007 #54441 üzenetére

    Tudom hogy semmi értelme :D , de ...

    Nem tudom milyen és mekkora tv-t vettél 90-ezerért, de kizártnak tartom hogy annak a beépített hangszóróiból olyan hang jöjjön ki aminek a hangja vetekedjen akár egy alap hagfaléval is. Ez fizikai képtelenség abban az esetben ha lapostévéről van szó. Ha meg ráadásul csak 2.0-ás lapos, akkor még tévézésre is alkalmatlan (szerintem). Ha .1-el van javítva, akkor már tévézésre alkalmas lehet (hírek, időjárásjelentés, interjúk, kapcsolgatás a csatornák közt ...stb) de filmnézésre még mindig nem, zenehallgatásra meg végképp.

    ,,meeh,ennyi kulonbsegert en nem vagyok hajlando fizetni"
    Fizettél ... még így is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák