Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz BluEyes #49727 üzenetére

    Ezt a hifimagazin.hu linket éppen én tettem közzé itt kb. egy héttel ezelőtt, jelezvén mindenkinek, hogy fél év óta hivatalosan is ingyenesen hozzáférhető az egész Hi-Fi Magazin multimédiás CD-kiadása. Tehát tudjuk, hogy ez van, nem új az infó.
    "Hányadik szám, melyik cikk - elfér 2 sorban, aki akarja, elolvassa.
    Le is lehet menteni az egész anyagot a gépünkre."
    Tudjuk, hogy ez lehetséges, ez se új infó, éppen kb. egy héttel ezelőtt jeleztem ezt is mindenkinek.
    "Biztos, hogy ide is be kell másolni ekkora cikkeket?" Biztos, hogy nem kell ide bemásolni, éppen a fenti okok miatt biztos, hogy nem kell. Én azonban az idézeteket megelőző hozzászólásomban több soron keresztül indokoltam, hogy miért tartom fontosnak, hogy ide bemásoljam ezeket a cikkeket a teljes testi valójukban, és ehhez kértem megértést, indokaim elfogadását. Éppen az volt a célom, hogy itt legyenek és itt terjengjenek ezek széles és hosszú folyamban - a reménybeli folytatásukkal együtt. De szerintem egyébként nem is baj, hogy ilyenek itt terjengenek, sőt, szerintem helyes, hogy ilyenek itt terjengenek, és csak azért kértem ezért megértést, mert gondoltam, hogy lesznek, akiket zavar ez a hosszú terjengés, amit persze megértek. Nekem az a célom, hogy itt terjengjenek, sőt, erre megy ki az egész kezdeményezésem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák