Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz nebulo5 #37215 üzenetére

    Nono! Beütve a Clannad szót a Google-ba kiad az általad említett anime-re is találatokat, de a találatok többsége mégiscsak a Clannad nevezetű legendás folk-rock zenekarról szól! Például a szokásos Wikipédia szócikket is ott találod a lista elején, gondolom viszonylag helytálló adatokat közöl. A Blattida által linkelt honlapjuk is elég jó persze, e kettőtől lavina módszerrel elindulva rengeteg mindent találhatsz, illetve ha azt írod be, hogy Clannad band, akkor töményebben kapod a rájuk vonatkozó találatokat. Régi, nagyhírű, színvonalas zenekar, nem arról híres, hogy Enya is a tagja volt, hanem a zenéjéről, ami sajnos néha el-elcsúszik a popzene irányába is, a folk-rock határain túlra.

    (#37221) blattida "Arról, hogy egy film vacak, nem a felvételi rendszer tehet, hanem az alkotók, akik létrehozták, de legfőképp a rendező és a forgatókönyvíró." No meg a sok néző, akik szeretnek vacak filmeket nézni, ezért az ő számukra készült filmeket eleve vacakra készítik. :B
    Én egy kis sznobizmus elől nem ugrom eleve félre, de Stutzmann mamát legfeljebb hallani szeretem, mert ha látom is, akkor már egy kicsit giccsbe hajlik a gesztusrendszere, emellett félek is tőle, hogy az elragadtatottsága nem csap-e át ámokfutásba. :B

    (#37227) szakibá... Szerintem is kifejezetten túlzott mértékű, meghamisított a felvételen az énekhang ingázása, rontja a műélvezetet. Sőt, számomra képpel együtt rosszabb, mert ha nincs kép, akkor még el tudom képzelni, hogy angyalszárnyakon ide-oda repked vagy hogy ide-oda teleportálódik a színpadon, de a képen látom, hogy csak imbolyog, így főleg zavaró, hogy a hangja különválik a szájától.

Új hozzászólás Aktív témák