Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz Ribi #34420 üzenetére

    Igen, de a betévedt usernek nem csak olyan lelkülete lehet, mint neked...ki tudja, hátha az én fajtámból is esik be egy-egy... :)) és szívja magába az infókat, mint a szivacs.

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ribi #34420 üzenetére

    Persze, tény, hogy annak fényében írtam meg és igyekszem alakítani ezt a vázlattervezetet, hogy az is megtalálja benne a magáét, aki az xtremetuning által leírt önmagára adó, igényes, érdeklődő magatartásformát vallja magáénak. És azért védem körömszakadtáig ezt a felfogást, mert magam is ilyen vagyok, de legfőképpen azért, mert minden normális prohardveres szakmai topikban ez a felfogás a természetes, ez az elvárt magatartás, és az első hozzászólások is annak érdekében íródnak, hogy a "betévedő user" ne tudatlanul tévedjen be, hanem elegendően felkészülten. Más topikokban nem félnek attól, hogy jaj, szegény betévedő usernek fel kell egy kicsit készülnie, olvasnia kell egy negyedórát, mielőtt belerobban a topik életébe. De azokban a topikokban a berobbanni akaró betévedő userek általában hálásak is azért, hogy a seggük alá van rakva egy olyan virtigli első hozzászólás, amely felkészíti őket, és a kezdő kérdéseik zömét előre meg is válaszolja. Az ilyen első hozzászólásokat tartalamzó prohardveres topikok betévedő userei hálásak a topikjuknak a tapasztalatom szerint, és jellemzően tartalmas hozzászólásokat generálnak utána. Menthetetlen hülyék persze mindenütt vannak, de nem azokhoz kell alkalmazkodni. Mindazonáltal hangsúlyozom, hogy szándékom szerint olyan lenne ez az első hozzászólásunk, amelyben teljesen opcionális, hogy ki mit olvas el, jól látható fejezetcímek mutatnák meg, hogy ott olyan tartalom van-e, ami az adott pillanatban érdekli a betévedő usert, vagy nem olyan tartalom. Fejezetcímek között csak-csak tud valaki navigálni, ha nem akar mindent elolvasni. De aki akar, aki kíváncsi, az hadd olvasson, hadd lássa az első hozzászólásból, hogy ez egy tartalmas topik, tartalmas emberekkel!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák