Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz shalafi66 #30175 üzenetére

    Én most csak kivételesen (csak azért, hogy ozzy megjegyzése ne maradjon egyedül) szólok hozzád, merthogy egyébként köztudomásúlag régóta ignorálom a hozzászólásaidat, azokat is, amelyeket nekem címzel. Az ozzy által közölt felvetésre a válaszod sajnos a részedről megszokott tipikus reakció volt, azaz éppen arra nem reagáltál, amit ozzy hozzászólása tartalmazott a folyamatos magatartásodra vonatkozóan. Pedig igaza van ozzynak (és a többieknek, akik szintén sokan megjegyezték már, hogy komoly bajuk van veled), régebben próbaképpen (gondoltam hátha elgondolkodsz rajta, hogy igazam van-e), én is megírtam neked kétszer (kifejtve az okokat is), hogy szerintem kiemelkedően a legkellemetlenebb alak vagy ebben a topikban, de mivel az erre adott "válaszod" is hasonlóan indifferens volt mint ozzy felé most (és mindig), én azóta ignoráltalak, következetesen nem válaszoltam semmit a felém irányuló provokációidra sem.
    Mondjuk annak nem örültem, hogy az ozzy-ra vonatkozó hozzászólásodat a moderátor törölte, mert azt gondolnám, hogy nem kéne hogy szükség legyen külső cenzorra ahhoz, hogy értelmesen lehessen egymással beszélni a topikban.
    Mint mondottam, különleges kivétel volt, hogy most hozzád szóltam, és elnézést ozzy-tól, ha fogadatlan prókátora voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák