Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satellite

    tag

    válasz villamos #1987 üzenetére

    A különbség jóval drasztikusabb annál, semmint csak egyszerűen képzelődés lenne. A próbáknál a hallgatók sosem látták, átfordítottam-e a dugót az állvány mögött lévő aljzatnál, vagy csak egyszerűen kihúztam és visszadugtam, csak én írtam fel, mikor melyik állás szólt. De olyan is volt, amikor együtt hallgattam a zenét a többiekkel, és valaki mást kértünk meg segédszemélyzetnek, - ilyenkor csak ő tudta, mikor melyik állás szólt.
    Ha csak annyit csináltál, hogy ''...Én is megfordítottam a konnektorban a villásdugót, mégsem történt semmi...'' akkor ez nem véletlen, mert többször is el kell végezni ezt a próbát, hogy eldönthesd, melyik állás szól jobban.
    (Azt nem írtad, milyen láncon próbáltad mindezt, - mert azért van egy hozzávetőleges minimum, ahonnan kezdve mindez észlelhető. Nem kell többszázezres készülékekre gondolnod, de azért egy hangkártyáról mp3-mal meghajtott 2.1-es rendszer esetében nem hinném, hogy valóban sok minden észrevehető lenne..! :)
    A hangfalkábel egyszerű átfordítása csak a jel irányát befolyásolja, az egy irányban (húzásirányban) történő bejáratás hatása csak hosszabb idő után vehető észre.. )

    A külön elektromos tápvonal kiépítőinél minden esetben komoly javulás volt hallható.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák