Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz DaveNo1 #16234 üzenetére

    Ezzel azért tudnék vitatkozni, de nem akarok, mert a kedvenc fejlesztőm visszavonulása után nálam is eltört valami, illetve némi igazság is van abban, amit írsz.
    Viszont ezekre neked megoldást nem fog adni az Overwatch sem. Tény, hogy gyorsabban talál játékost, de ott is vannak trollkodó, rinyáló és afk csapattársak. Ott is összedob simán nálad alacsonyabb rangú emberkével, vár való igaz ritkább, hisz több a játékos. Mondjuk az jó megoldás, hogy Rankedon, ha kilép valaki az ellenféltől vagy tőletek és nem talál 1 percen belül játékost (általában nem szokott), akkor kidob a főmenübe és pontot sem von le - nem romlik a win/lose epénisz arány sem).

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz DaveNo1 #16234 üzenetére

    A napokban pont ezen agyaltam. Kicsit olyan lett a Blizz mintha konzoljátékokat gyártanának PC-re. Wowozni nem wow-oztam soha, de a mostani játékaikban mintha félnének "mélyebbre menni". Megvettem a Grim Dawn-t és onnan esett le mennyire primitív is lett a D3 skill és harcrendszere, ugyan ez igaz a HOTS-ra is. Lényegében konzervben kapsz mindent, minimális mértékű döntéseket kell hoznod. Később az OW is ide lyukad ki. Van sok hero, és lehet nagyon rosszul is játszani őket, de a személyes döntési lehetőségek hiányában, végül minden a kivitelezés minőségére korlátozódik. Hearthstoneról már nem is beszélek, mert ott egyértelmű, hogy annyira leegyszerűsítették a TGC műfajt, hogy már ők se tudnak mit kitalálni egy kiegészítőhöz. Én pl az a típus vagyok aki szeret utána olvasni a dolgoknak, számolgatni, nézegetni a videókat, és tehetség hiányában legalább a háttértudás minőségét tekintve előnyt szerezni. Ennél fogva egyre kevésbé találom a helyem a blizzard játékaiban. Mondhatnánk, hogy designből ez jeles, mert minden kinövés lecsapdosása után kizárólag a játékélménnyel kell törődnie a játékosnak, de szerintem ez erősen visszaveti a játékaik szavatosságát.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák