Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz F-ECT$ #354 üzenetére

    Hali,

    Az „aki már játszott hasonló játékkal” kérdésre írnék választ.
    Én dotázom emellett elég sokat, de igazából semmi közös nincs bennük.
    Ez a játék a jelenlegi szinten olyan casual, hogy aki dotázott (lol-t nem ismerem) az biztosan abbahagyja 1-2 hét alatt, amint lecseng az újdonság varázsa.
    Jelenleg arról szól, hogy zergeld le 5vX a mission pointokat, ahol ha X<5 akkor nyertek, ha X=5 akkor meg reménykedsz, hogy nem tök noobokat dobott melléd a véletlen akik nem gyalogolnak bele az ellenfél arcába akik aztán leverik.
    Utána meg véded a többieket amíg beadják a coint / use-olják a sárkányt / assistolod a tyúkhúr-gólemet, és betoljátok a lane-t, azt vége.

    Te lane-en hiába vagy jó, nem ér semmit.
    Ha csak range-ben vagy és nem ölöd a creepeket akkor sincs semmi büntetés, gold nincs a játékban, xp ugyanúgy jön, a tower meg úgyis leszedi őket. Ha megjelenik 2-3 ellenfél akkor max a kerítés mögül lövöldözöd őket azt úgysem tudnak bejönni early-midgame-ben.

    Jelenleg ez nem MOBA, ez egy ilyen questeljünk hamarabb mint a másik 5 és/vagy ne engedjük őket az NPC-khez valami.

    Ennek ellenére még én is próbálgatom, ma meglesz a 10k gold. Ahogy próbálgattam nova-t szinte 100% hogy nem azt fogom megvenni, azon kívül, hogy leszedi a supportokat ha egyedül vannak másra nem jó, ahhoz meg nincs kedvem, hogy stealthben szaladgáljak és keressem hol van valaki egyedül. Én inkább valami masszívabb hősön gondolkodom, pl. nekem bejön Anubarak, tankos is a shield meg a healelő bogarak miatt, sebezni is tud illetve van 2 stunja is, nem tűnik rossznak. Lane pushernek meg jó még Azmodan is, egész konkrétan lehet vele tolni. Egyelőre ezen a kettőn agyalok, de a barbár csaj is jó, egy jobb hook+whirlwind kombóval lehet darálni vele de hamar kikapják sztem.

Új hozzászólás Aktív témák