Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz pokroc #14 üzenetére

    Üdv

    Szóval, nyitnod kell egy eur/usd alapú bankszámlát. Nekem pl eur alapú van a Raiffaisennél. Dombornyomott visa kártya, amivel interneten keresztül tudsz vásárolni. Ha bemész akkor így kérd mindenképp. Nekem pl pókerezés miatt kellett , azért csináltattam :) Aztán a többit meg a regisztrációnál értelemszerűen kitöltöd, a kártyaszám érvényességi dátum, az a ccv kód meg a bankkártya utolsó 3 számjegye.
    Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed akkor mondd bátran. :)

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz pokroc #14 üzenetére

    Helló, mindenképpen szükséges hozzá egy elektronikus számla=folyószámla mindegy hogy OTP vagy K&H vagy Erste..., a lényeg hogy be kell menned egy bankba és igényelni egy Bankkártyát, ha nem vagy még 18 akkor valamelyik szülő jelenléte szükséges (azt hiszem). Erre a kártyára kell pénzt feltöltened, pl megvan a 7000forint ami kell a HoN-hoz, bemész a bankba ahol váltottál kártyát, odamész a bankosnénihez és lerakod az asztalra a kártyád + a pénzt és mondod neki, hogy szeretnéd ezt az összeget a kártyádra feltöltetni. De ha a kártya igénylésnél már van nálad annyi pénz akkor egyből fel rakják ha kéred. Ezután a HoN honlapján regisztrálsz, név/login/jelszó/email/kutyapöcse -> tovább itt kell fizetni. A plasztik kártyán van sok szám meg dátum miegymás.

    First Name: igazi család neved ami a kártyán is szerepel [PL: Kisss]

    Last Name: igazi kereszt neved ami a kártyán is szerepel [Pl: JÁNOS]

    Credit Card Number: a bankkártya számod (a 4karakterenként elválaszott nagy számok (16 szám) [Pl: 1111 1111 1111 1111]

    Expiration Date: kártya lejáratának dátuma (alsó fél középtájt) [Pl: 01 JAN / 2009]

    CVV Number: A kártyád hátoldalán található egy 3 számjegyű álló szám a fehér csík végén [Pl: 111]

    Zip/Postal Code: a település irányítószáma (ahol laksz) [Pl: 1001].

    Ezzel kész is vagy.

    Én személy szerint PayPal-al fizettem, azt jobban szeretem. Ahhoz is szükséges ugyanúgy a bankkártya, a www.paypal.com oldalon
    bal oldalt lennt Sing Up (regisztráció)
    utána: Personal (személyes célokra használod)
    itt is kitöltesz mindent:
    Email address: valós email cím
    Choose a password: válassz jelszót
    Re-enter password: ismét írd be a jelszót
    First name: családnév
    Last name: keresztnév
    Address Line 1: (cím) utca, házszám
    City: város/település
    State / Province / Region: megye
    Postal Code: irányítószám
    Phone number: telefonszám, szükséges mert küldenek sms-ben aktivációs kódot

    Köv oldal:
    Pay with my
    credit card

    köv oldal: kártyaszám / lejárati dátum
    CSC ugyanaz mint a CVV az a 3 karakter

    ha kész a reged itt is, akkor vissza a HoN honlapra és a fizetési oldalon van olyan, jobb oldalon, hogy PayPal ikon rákattintassz, átvisz a paypal oldalra ott bejelentkezel az adataiddal, kidobja hogy fizetsz 30$-t a HoN-ért? kattintasz a Pay Now.ra és abban a pillanatban megvan véve a játék (én így fizettem ki egyik vasárnap este a játékot, nem tudom hogy közvetlenül a HoN honlapon mennyi az átfutási idő)

    Üdv, Fr3eWar

Új hozzászólás Aktív témák