Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz lm83 #80710 üzenetére

    A Boomsdaynél volt, hogy a 36.ban jött legened, mondjuk aztán rá az 5.ben a kövi. Most is 32 kellett nyitnom az utcsóért. Ez teljesen normális a 20ból 3 az a hatalamas Mák.

    A nagyobb gond az, hogy a jelenlegi metába, nagyon gyengén szerepel a kieg. GVG óta vártam egy trollos boostert, a koncepció is tetszik, de vhogy mégse igazán akar működni a dolog. Csak remélem, hogy rotánál, jobban előtérbe fognak kerülni a lapok. Volt rá példa korábban is, Helló Hadronox!
    A gond ezzel csak az, hogy már nagyon régóta játszok és mindig csak a remény maradt. Vannak jó elképzelések, lehetőségek a játékban, de vhogy mindig sikerül elszúrniuk a dolgot.

    Mondanám, hogy menj arénázni, de ott semmivel se jobb a helyzet. Azzal hozták be a bucket rendszert, hogy majd ezzel milyen jól fogják balanszolni az egyes klasszokat, csak éppen ez sose jött össze. Sőt mára megint ott tartunk, hogy már kezdésnél megtod jósolni (7+ winnél meg pláne), hogy az ellenek 80%ban mely lapokból áll a paklija.
    Tisztában vagyok, hogy ez mindig is a lista végén szerepelt. Nah jó lehet h a tournamentmode-ot megelőzi és pláne nem fognak ezzel decemberben foglalkozni.
    A ninja nerfekről és az élesben a játékosokkal tesztelgetésről nem is beszélve. Mert, hát minek azt rendesen lekommunikálni, meg kiértékelni, egy ilyen kis garázscégnek nincs erre erőforrása. Ezért tartja(om) minden aréna streamer viccnek a leaderboardot, nah nem mintha bármi haszna lenne annak a táblázatnak is...

    Ez a múlt szombati (dec. 29) 7-1nél, majd Final Bossnak ugyan azt a Huntert kaptam 11 órakkor. Nem streamerek, nem snipeolok és ha hozzá vesszük, hogy iskolaszünet+ünnep és hétvége. Akkor sztem jól látható, hogy hova tart az egész.

    Így végezetül tényleg csak annyi jó tanácsként: Játssz addig amíg élvezed! Nem kell és nincs is miért erőltetni. Szerencsére van már rengeteg más játék a nagy része ingyenes, nem kell ettől már többet várni mint ami...

Új hozzászólás Aktív témák