Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gyuri27 #6446 üzenetére

    Mint pl? Szegénynek nulla removal spellje van..van 1 secrete és csókolom..szóval a boardon kell teljes mértékben boldogulnia. Egy kutyát sikerült szerválnia, de nincs mellé farkas így nagyon nem jók semmire..max húz velük pár lapot, de mivel 1 kutya+1 keselyű van a dckben, nem hinném hogy sokszor lesz rá példa. Szerintem elég gyenge lett, de hátha kihoz belőle vagy 12 wint :D

    Szerk: most látom hogy nem hozott ki belőle :B

    Tyler Durden Az Aréna nem mindenkinek jön be..tudom hogy azzal lehet a legtöbb goldot szerezni, de ha nem tetszik valakinek akkor nem. Nálam az a baj hogy túl komolyan veszem..mármint az arénát. Hamar el tud tőle menni a kedvem ha nem úgy sikerül ahogy azt szeretném..és ez már a draftnál is előjön, amikor nem jön a spell..nulla early game, etc etc aztán 3. meccsre olyan palat kapok aki !!4!! consecrationt tol el, meg 2 truesilvert? Az azelőtti meccsen meg 2 legendet játszanak ki ellenem? Szóval a random faktor miatt én konkrétan agyf*szt tudnék kapni sokszor :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák