Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Tyler Durden #6436 üzenetére

    Amikor a toppon volt nálam a game (tehát mikor kezdtem) akkor is csak annyit játszottam hogy a napit letoltam, meg practice-ben húztam a 1-2 karin 1-1 szintet.
    Ez az elmúlt 1 hétben annyit változott hogy 1 aréna, meg a napi, meg esetleg ha esténként van szabad 10 percem akkor be-belépkedek 1-1 meccsre. Akinek a friend listáján vagyok az láthatja hogy sokszor van hogy ki-belépek. Mert egyszerűen 1-1 meccsnél több időt már nincs kedvem eltölteni bent. Aztán 30perc múlva megint letolok egy meccset és ennyi.
    Tehát sokat sose játszottam a játékkal..igaz hogy mióta megvan csak egyszer hagytam ki egy hetet, amúgy azért minden nap belépek, de ennyi. Ha ennél is kevesebbet játszanék akkor törölhetném is a játékot :K

    A baj ahogy már említettem a motiváció hiánya..egy ilyen játékban szerintem a motiváció kimerül abban hogy valami jutalomért harcolsz illetve paklikat építesz. Nah most ebben a játékban ez a kettő ugye együtt jár mert a "jutalom" itt a paklikban keresendő..azért tolod le a napikat, azért arénázol hogy paklikat szerezz és építsd a deckedet. Igen ám, csak ha egyszerűen a luckydra hagyatkozol akkor kb soha nem lesz értelmes decked..kivéve persze ha vásárolsz vagy 200paklit. Így marad még a dust gyűjtögetés hogy lecraftold magadnak a kiszemelt lapokat. Nah igen, csak a dust meg olyan rohadt lassan folyik befele hogy azt elmondani sem lehet. Lényeg a lényeg..számomra egyre jobban elfogy a tényleges motiváció, és éppen ezért játszom egyre kevesebbet :B

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák