Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz DaveNo1 #64023 üzenetére

    Nem arra gondoltam, hogy legyenek nagyobb árkülönbségek a pakkokban régiok között. Arra gondoltam, hogy legyen mondjuk minden kieghez 2 welcome bundle amit 1x lehet megvenni, egyik mondjuk 3k, másik mondjuk 10k, a drágábban nyilván több cucc van. Ennyi lapból nem lesz senkinek teljes készlete, úgyhogy aki tud és szokott is költeni több száz pakkra, az ez után is fog, aki viszont nem tud vagy nem akar annyit költeni a játékra, az is kap egy kis ösztönzőt :)

    Most ha van 3k forintom, nem fogom a játékra költeni mert pakkokat venni annyiért nincs értelme. Ha nyitsz 2-300 dustot akkor nem nagyon érzed az ösztönzést hogy következő hónapban is költs pakkokra.

    Viszont ha lenne mondjuk minden hónapban 1x megvásárolható welcome bundle, akkor már mindjárt szívesebben költene az ember :) Még a F2P játékosok nagy része is rászánna annyit szerintem mert annyira jó ár-érték arányban a welcome bundle.

    Krippnek nem sokat jelentene az a plusz pár lap de még ö is megvenné szerintem mert annyira jo ár érték arányban a welcome bundle.

    Ezért gondolom azt, hogy nettó profit növekedés lenne egyértelműen miközben a játékosok is hálálkoznának (emlékeztek mennyire őrültünk a welcome bundlenak?), mert senki nem költene kevesebbett ettől a játékra, mindenki csak többet költene.

    Szvsz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák