Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz Redcaster #44600 üzenetére

    De még úgy is lehet rohadt jó paklid, hogyha 0 pénzt raksz bele a játékba (mint én), és van ugyan pár legendary-d, de nem használod őket (face hunter). Nekem is ez van, és aranyból csináltam meg a naxx és loe szárnyait (naxx még nincs teljesen kész), így amik kellettek ezekből a face hunterhez, azok meglettek (mad scientist, vagy pl. LOE utolsó szárnyából a teve, etc.)
    Ami meg nem lett meg, és kellett, azokat más lap szétszedése után és egy kis dust gyűjtése után lecraftoltam (leper gnome, owl, unleash the hounds, etc.)

    P.S.: mondjuk a tevét pont ki fogom szedni ebből a pakliból, mert az inkább a beast hunter-es pakliba jó, face hunternél már párszor megszívatott, beteszek helyette még egy leper gnome-ot vagy egy pókot vagy loot hoardert vagy a charge-os wolf raider-t (asszem' ez utóbbi van Koleno-éban is)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák