Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz pethYeti #21714 üzenetére

    Zoo-ba siphon, erről jut eszembe.
    Tegnap nagyon megszivatott egy paladin. Én egy elég lassú control palával mentem (cairne, sylv, tirion, KelThuzad, 2 kodo, 2 blecher, 1 tazdingo). Mikor megláttam hogy pala vs pala, mondtam magamban, na ez egy hosszú, de érdekes meccs lesz. Erre úgy kezdett hogy coin haunted creeper, köv körben dupla Abusive Sergeant rá és pofán csapott. Első truesilver ütés is rám jött, a másodikkal már miniont szedett le. Mikor majdnem elfogytak a lapjai jött egy Divine Favor és elég rosszul álltam. De akkor is annyira rushra volt kihegyezve a deckje, hogy mondom ez tuti win lesz, csak egyszer fogjam meg a boardját. Sikerült is, 8-9. kör környékén kapott egy silencet a 2. haunted creeperje és végre letisztítottam mindenét, de sajna elég alacsonyra került a HPm. Erre mit rakott ki a rengeteg olcsó minion után? Tirion....
    Meg tudtam ölni Tiriont, de mivel nem számítottam a póknál nagyobb silence targetre nem tartogattam Tirionra, ki rakná bele egy ilyen face rush deckbe. És emiatt nyert. Nem mondom, hogy egy jó taktika beletenni 1-2 nem oda való dolgot a pakliba, de tud meglepetéseket okozni.

    Zoolock is volt már hogy így szivatott meg. A szokásos zoolock minionok után jött egy Ragna, amire nem voltam felkészülve és megnyerte neki.

Új hozzászólás Aktív témák