Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    válasz F-ECT$ #20604 üzenetére

    Pont ez a baj, hogy jobban hasonlít a pókerre, mint más CCG/TCG játékra. Fiatal koromban két évig magicekeztem, és talán egyszer sem volt olyan, hogy topdeck vagy lapjárás miatt felhúztam volna magam ott, itt viszont nincs egy nap ha játszok, hogy ez ne történne meg.

    You are not prepared.

  • Attila!

    tag

    válasz F-ECT$ #20604 üzenetére

    Jól összefoglaltad, a top mezőnyben szinte ugyanazok vannak mindig, ennyi szerencse nincs. Egyébként talán nem véletlen, hogy pro pokeresek is játszák kikapcsolódásként pl.lifecoach (érdemes elolvasni a mai interjút vele liquiden), vagy akár a magyar Madi aki oktató, illetve játszott Straubbazsi is aki csinálta az első heartstoneos oldalt. És ja pokerben is nagy a random faktor (nehéz kivédeni, ha az ellenfélnek be esik a backdoor flus úgy, hogy nem is arra tette be az allint a flopon) még is hosszútávon kijön a tudás. De egyébként megfigyelhető, azért tettek ellene példáuk a tinkmaster nerfnél (amit jól el is rontottak csak a 2 végletet kellett volna közelebb hozni). Nyilván nem olyan összetett játék mint egy Magic de mégis csomó pro magices játsza Gnimsh, Admirable. Szerintem van jogosultsága az e-sportok között és ahogy bővül a lapkészlet, egyre inkább lesz.
    Amúgy Trump volt kb. az első "nagy" stremer, sokan tanultak tőle arénázni ezért is van egy nagy kiépült néző bázisa, ha most kezdene streamelni szerintem nem néznék ennyien mert egyébként baromi unalmas figura, mondjuk Amaz se jobb aki meg visít összevissza, de hát mindenkinek más a szórakoztató. Amúgy oké, hogy elérte a legendet egy nagyon low buget pakival de annak az embernek ez az élete, és kitudja hány meccs alatt érte el...
    Salaam: Szerintem erre a válasszal várni kéne egy pár napot még, legyűnk túl a nerfen és lássuk hogyan alakul a meta és úgy több információ birtokában bölcsébb tanácsot is adhatunk. De mindhárom lap igazából alap legendary, nem tudom mennyi dustod van és mennyire vagy rápörögve a craftolásra de okosabb ha egyszerre craftolod le a 3at, így ugye elkerülheted az olyan szitut, h megveszed Cairnet, és aztan bontasz egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák