Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Optim91

    újonc

    válasz p.szilard #47115 üzenetére

    Heló, sokáig hasonló problémával küzködtem mire rájöttem a megoldásra. Nálam annyi plusz volt, hogy egy idő után rettenetesen elkezdett kattogni zakatolni a HDD és el is tűnt BIOS-ból egy időre. Tettem vettem, mértem, cseréltem, mire egy idő után rájöttem a megoldásra. A gépemben minden vízhűtéssel dolgozik kivéve a HDD-m, meg is néztem és elképesztően fel tud forrósodni a HDD vinyó ha arról próbál adatokat felhasználni főleg ha onnan indítasz egy komolyabb igénybevételű játékot. Adtam egy plusz hűtést a HDD-nek és azóta semmi hasonlót nem tapasztaltam. De a hűtés sem mindegy, mert hinné az ember, hogy atetejét a nagy fémlapos részt kell hűteni, de úgy tapasztaltam és hőmérők is azt mutatták, hogy leginkább az alját kell hűteni. Talán ez segíthet neked is, bár javaslom, hogy mostanában kiadott játékokat SSD-vel futtass, mert nagyon megterhelőek ezek már egy HDD-nek. Legjobb megoldás, ha az SSD-t is ketté particionálod és az egyik felére a Rendszert és újrainstallálandó dolgokat raksz, a másik felére pedig a programokat, HDD-t manapság csak tárolásra érdemes használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák