Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djstavross

    tag

    válasz mgTerminator #43699 üzenetére

    Szia!

    Biztosan állíthatom, hogy nem (csak) Win10. Én már végső elkeseredésemben váltottam W10-re W8.1-ről! Az alatt is csinálta. Végül is nem bántam meg (eddig). :D Én a drivereknek tulajdonítottam a jelenséget, ugyanis december elején frissítettem majdnem minden drivert még 8.1 alatt ami elérhető volt és megszűnt a klattyogás. Egészen múlt hét elejéig, amikor is frissítettem a HD5500-as driverét és éjjel újra elkezdte a klattyogást....Nem sokon múlt, hogy kidobjam az ablakon az egészet. :W Egyébként hónapok óta olvasgatom a különböző hazai és idegen nyelvű fórumokat a témában. 100%-os megoldást nem találtam. Most azt a variációt tesztelem, hogy az energiagazdálkodási beállításokban a HDD kikapcsolási idejét 240 percre állítottam. Valakinek pl. ez bejött. :U Ne kérdezd hogyan, de tegnap én is beállítottam és láss csodát éjjel egy klattyogást sem hallottam. Szóval most tesztelem ezt a variációt. Ha nem fog hosszútávon beválni megy fel quietHDD. Sok embernél ez jelentette a megoldást.

    Összegezve, szerintem az energiagazdálkodási dolog nagyon el lett cseszve a W8 óta...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák